Jako Burmistrz Miasta i Gminy Stąporków mam zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy i zaoferować doskonałe warunki do ulokowania inwestycji. Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa na naszym terenie, a perspektywa współpracy z pewnością okaże się korzystna dla obu stron, wzmacniając rozwój gospodarczy i kulturowy.

Obywatelskie podejście do wyzwań, jakie stawia przed nami proces globalizacji są jednymi z najważniejszych wartości jakie charakteryzują naszą lokalną społeczność, dlatego bardzo ważne jest, aby dzielić się nimi z najszerszym kręgiem zainteresowanych. Jestem przekonana, że wszelkie inicjatywy podjęte przez Państwa Firmy przyczynią się do rozwijania potencjału przedsiębiorczego ludzi związanych z Gminą Stąporków, a także całym regionem.

Wierzę, że wiedza i doświadczenie w podejmowaniu wyzwań oraz umiejętność wykorzystania potencjału wielu specjalistów pozwolą Państwa Przedsiębiorstwom na doskonałe działania wieńczone sukcesami.

Wyrażam nadzieję, że propozycja uzyska Państwa zainteresowanie oraz przychylność, a także będziemy mogli omówić szczegóły naszej oferty podczas spotkań. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą terenów inwestycyjnych w naszej gminie, jednocześnie zapraszam do kontaktu.