Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Stąporkowie

Kolorowy pasek

Historia zmian artykułu

Powrót

2010-03-24 11:39:42 Michał Kozakiewicz Utworzenie
2010-03-31 08:15:05 Wojciech Ślefarski Zmiana statusu [Przed publikacją] -> [Opublikowany]
2010-04-08 09:13:21 Michał Kozakiewicz Aktualizacja danych
2010-04-08 09:33:17 Michał Kozakiewicz Dodano Pana Dariusza Młodawskiego jako nowego członka Komisji Spraw Społecznych.
2010-11-29 13:26:19 Michał Kozakiewicz Wprowadzono skład nowej Rady Miejskiej
2010-12-09 10:33:09 Michał Kozakiewicz zaktualizowano składy osobowe stałych Komisji Rady Miejskiej
2011-03-10 07:52:27 Michał Kozakiewicz Zaktualizowano skład Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego
2012-02-14 10:50:18 Jarek Młodawski Zmiana na stanowisku przeowdniczącego i zastepcy przewodniczącego Rady Miejskiej
2012-04-12 11:04:45 Michał Kozakiewicz Aktualizacja
2012-04-12 11:07:04 Jarek Młodawski Aktualizacja składu komisji
2012-06-11 14:01:52 Michał Kozakiewicz Aktualizacja składów Komisji Rady Miejskiej
2012-10-05 15:17:07 Michał Kozakiewicz Aktualizacja
2012-10-05 15:19:27 Michał Kozakiewicz Aktualizacja
2012-10-10 12:26:51 Michał Kozakiewicz Aktualizacja
2012-10-17 09:43:54 Michał Kozakiewicz Aktualizacja
2012-11-05 15:17:39 Michał Kozakiewicz Aktualizacja
2014-12-02 09:09:30 Michał Kozakiewicz Aktualizacja składu Rady Miejskiej

Powrót

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij